O firmie

O NASZYM SKLEPIE …

„Tylko dobrze dobrane kosmetyki” to przewodnie hasło naszego sklepu internetowego. Sklep dobranekosmetyki.pl powstał z myślą o Nabywcy, który poszukuje w sieci Internet skutecznych kosmetyków oraz produktów pielęgnacyjnych i chce w przypadku podjęcia decyzji o ich zakupie mieć pewność dobrego i trafnego wyboru. Oferta naszego sklepu obejmuje profesjonalne i sprawdzone produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp.

Dlaczego zakupy w naszym sklepie? W trakcie naszego 25-letniego doświadczenia w zakresie świadczenia usług kosmetycznych w ramach Salonu Urody Gross, poznaliśmy wiele profesjonalnych linii kosmetyków. Pracując na co dzień z produktami tych linii, wykonując naszym Klientom na nich zabiegi, codziennie przekonujemy się o ich skuteczności. Stąd też kosmetyki, które polecamy Państwu w sklepie dobranekosmetyki.pl, to tylko te kosmetyki i produkty pielęgnacyjne, których jakość i skuteczność działania poznaliśmy i z pełną odpowiedzialnością jesteśmy je w stanie Państwu polecić.

Tak jest między innymi z francuskimi markami Thalgo, Ella Bache, czy Purlés, z którymi związani jesteśmy od początku naszej działalności, jako autoryzowany gabinet Thalgo. W ofercie naszej znajdziecie Państwo zarówno kosmetyki tradycyjne, jak i kosmetyki naturalne, ekologiczne oraz organiczne. Aby zminimalizować ryzyko zakupu kosmetyków, których działania jeszcze nie mieliście jeszcze Państwo okazji poznać, oferujemy naszym Klientom bezpłatne próbki kosmetyków. Ponadto w przypadku Thalgo, Ella Bache i Purlés istnieje możliwość:

  • telefonicznej konsultacji z kosmetologiem,
  • osobistej bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem w naszym salonie urody. Ideą naszego sklepu jest to, aby dobrać idealny kosmetyk dla potrzeb Państwa skóry.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl